DUYURULAR

Gemi Acentesi Yetkili Personel Eğitimi

13/08/2021 Cuma

 

DTO bünyesinde, 06-10 Eylül 2021 tarihleri 10:00-16:30 saatleri arası, DTO web sayfası "Eğitim/Sunumlar" sekmesinde yer alan link ve programa istinaden, Zoom Video Konferans yöntemiyle, çevrimiçi olarak Gemi Acentesi Yetkili Personel Eğitimi gerçekleştirilecektir.

Bahse konu eğitime ilişkin olarak;

Eğitime en az lise mezunu ve gemi acentesi personel tanıtım kartı olmayan kişiler DTO web sayfasında örneği bulunan dilekçeyle, (Başvuru sayfasındaki bilgileri doldurup, ekrana dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi ile diploma fotokopisini ekleyerek başvuru yapmaları) 01 Eylül 2021 Çarşamba günü mesai bitimine kadar, DTO’na müracaat edebileceklerdir.

Gemi Acenteleri Eğitim Yönergesi gereğince, eğitim seminerlerine devam mecburiyeti olduğundan devamsızlığı bir günü aşan adaylar sınava giremeyecektir.

DTO tarafından katılımcılardan herhangi bir eğitim ücreti alınmayacak, eğitim sırasında katılımcılar "Gemi Acenteliği Eğitim Kitabı"na https://bit.ly/3oF8xYB linkinden ulaşabileceklerdir.

Eğitim bitirme sınavı, 11 Eylül 2021 tarihinde, katılımcıların ikamet adreslerine en yakın merkez ve şubelerce belirlenen salonlarda düzenlenecektir.

https://www.denizticaretodasi.org.tr/tr/Media/ViewerWithName/53151?fileName=851_2258_gemi_acentesi_yetkili_personel_e_itimi.pdf