Begüm Yatçılık Arrow 460 GT 001'i Boğaziçi Boat Show'da Tanıttı

Begüm Yatçılık Arrow 460 GT 001'i Boğaziçi Boat Show'da Tanıttı

Begüm Yatçılık Arrow 460 GT 001'i Boğaziçi Boat Show'da Tanıttı

Katılımcılar, Mercedes Benz yatlarını tanımlayan yenilikçi mühendislik ve mükemmel işçiliğe ilk elden tanık olma fırsatı buldular.

Etkinlik, Arrow 460 GT 001'in lüks tasarımını ve gelişmiş özelliklerini sergilemek için hem meraklıları hem de sektör uzmanlarını büyüleyen bir platform sağladı. Katılımcılar, Mercedes Benz yatlarını tanımlayan yenilikçi mühendislik ve mükemmel işçiliğe ilk elden tanık olma fırsatı buldular.

Arrow 460 GT 001, Boğaziçi Boat Show'daki ilk gösteriminin ardından bu hafta İstanbul Boğazı'nda ilk deniz denemesini gerçekleştirdi. Deniz denemesi, yatın olağanüstü performansını ve manevra kabiliyetini ortaya koyarak önde gelen lüks bir tekne olduğunu teyit etti.

Begüm Şirketler Grubu CEO'su Begüm Doğulu, "Arrow 460 GT 001'i Boğaziçi Boat Show'da başarıyla denize indirmiş olmaktan büyük heyecan duyuyoruz" dedi. "Bu dönüm noktası, olağanüstü yatçılık deneyimleri sunma ve Mercedes Benz işçiliğinin en iyisini sergileme taahhüdümüzün doruk noktasını temsil ediyor."

Arrow 460 GT 001 zarif tasarımı, üstün teknolojisi ve benzersiz konforuyla lüks yatçılığı yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Begüm Yatçılık, Arrow 460 GT 001'de yatçılık lüksünün en üst noktasını deneyimlemek için seçici müşterileri ağırlamayı dört gözle bekliyor.